Başarının Sırrı Çalışmak

Bu hikaye dandalk tarafından, ve sonraki neler olabileceğini hayal “Benim Cum, Bölüm 16 vermişsin” üzerinde izler. My Cum, 16 fasıl vermişsin mükemmel seri okumadıysanız, bu anlamda bir çok yapmaz. , Dandalk ilham için teşekkür ve sana bir saygı değil, bir soygun gibi, amaçlanan ruhu içinde bu almak umut için. Bana ilham verdin, ben sana bunu yazarken zevk gibi bundan okumaktan zevk umuyoruz. – AgentMulder.

Baskını, ani hızlı ve kusursuz oldu. Gözetim ve planlama hafta mükemmel bir kitap çalışması sonuçlandı. Takip ekibi kendi arama tamamlandı ve haberleri için sahneyi hazırladı ederken konu, immobilize ve güvenli bir tesise taşınmıştır.

Şafak baskını onun yatakta paylaşan bulundu başka bir esir, görünüşte konu suç ortağı ve kız arkadaşı, netleştirilmiştir.

Bir uyuşturucu baskını yanlış gitmiş gibi News raporları, faaliyet ve kaybolmalar açıkladı. Şüpheli subaylara ateş ve daha sonra bulundu yaklaşık 30 km uzaklıkta yanmış bir araca sahne kaçmıştı. Bir subayı vurdu, ancak yara almadan kurtuldu, onun vücut zırhı sayesinde. Şüpheli silahlı ve tehlikeli olduğunu ve yaklaştı olmamalıdır. Herhangi bir bilgi olan herkes bir seferde 911 aramak gerekir. Diye bir suç ya da bir rehine ise belirsizdir ama O, onun kız arkadaşı eşlik inanılıyor.

Greg kendisi ona işaret otomatik silahlarla bir bütün SWAT timi tarafından çevrili bulmak için uyanık sarstı edildi onun odasına sürünen ninjaları hakkında endişeli bir rüya görüyordum. Bunlardan biri yüzünde nemli bir bez kenetlenmiş, ve ağır duman ona bayıldı.

Kolunda bir keskin iğne batması bir kez daha ninja rüyadan onu uyandırdı ve o yavaş yavaş farkına vardım. O, onun silah, bir sandalyede kollarını oturuyordu. O göremiyordu. Başının üzerinde bir çanta vardı gibi bez, yüzü vardır dokunaklıydı. Kollarını aşağı sarılı edildi. Yani onun ayak bilekleri vardı. Katında onun çıplak ayaklarının altındaki soğuk hissettim. Onun omuz ve kollar üzerine bez hissettim, ama onun ayakları üzerinde. O bir battaniye örtüldü çıkarılabilir, ama Marisa yanında dün gece uykuya daldı zaman o olmuştu aksi gibi çıplak.

Garip, bunların hiçbiri sürpriz ya o gerektiğini düşündüm gibi neredeyse kadar onu rahatsız ve o rahat ve uzun, yavaş, hatta nefes nefes uygulanmaktadır. O hiçbir şey ama önümüzdeki geliyor ne kolladı. Belki ebedi bekliyor, uyukladı.

Ne yanına geldi, sol kulağına yumuşak, baştan çıkartıcı, kadife kadın fısıltı oldu. Fısıldayan ağız yakın, onun yanağından nefesini hissedebiliyordu ve o narin kadınsı koku kokusu. Onu rasyonel bir parçası vücudu nasıl tepki görülmektedir – o bu kırılgan koku ile ciğerlerini doldurmak için çalışıyor, derin hava emilir, ve onun yaptığı gibi, o ereksiyon başlangıcı hissettim. Bu kadar çok silah zoruyla pusuya kaçırılıyor için yanlış tepki oldu, o onu boğmayı edemeden onu dışarı fırladı bir giggle bulundu. Yine de, o müstakil hissettim ve ereksiyon tanıdık bir rahatlık oldu ve koku çok lezzetli oldu, o başka bir şey istedim ama gecikmiş nefes içeri için, zihninin küçük bir parçası ne olduğunu biliyordu söyledim, ama o yoktu ‘ t care, sonra söyle, şimdi beni rahatsız etmemesini söyledim, ve yumuşak bir şey dikkatini sıkıca şimdi onun horoz hafifçe fırça gibi o, hiçbir sürpriz, sadece zevk hissi, koku süzülüyor.

Onun sözlerini dinlemek için çalıştı, ama onlar etrafında kayar tuttu. Onun adını duydum, o yüzden onu açıkça konuşuyordu, ama onun kelime anlamı oluşturacak olmaz. Yine de, bunu duymak güzeldi ve onun ereksiyon kendisi tarafından kasıldı, pop hakkında bir balon gibi hissettim. Sadece bir dokunuş, o patlayacaktı.

Ve sonra – sadece bir dokunuş, ancak açıkça onun dick, baş altında çoğu hassas noktada yavaşça alıştırma bir dilin baş çevreleyen dudakları yumuşak nemli hissediyorum, daha sonra güçlü bir emme hissi ve ani, onun içinde ileri zevk patlama , onun ayak ve parmak ve onun topları gelen tüpler kadar onun meni pompalama eşzamanlı darbe yaptığı dick tüm yol başını dışarıya doğru sel fışkıran, tekrar, tekrar, tekrar antalya escort bayan kalın lekeler onun üretranın yırtılma dalgaları. Zevk dalgaları göğsünde üzerinde yıkanmış, geri onun ekstremitelerde yansıyan, ve dışarı onun horoz yine patladı ve o meni ekstra bir jet onun topları onun yolu yakmak hissettim ve hala onu emdi ağzına. O osurdu, takla attı ve uyumaya gitmeden önce böyle cum Asla, o bıraktığı bilinçli zihnin son biraz, dedi.

Ajan Mulder zaten Scully odaya girdi ve onun koltuk aldı Direktörü karşısında konferans masada oturmuş. O kızardı baktı ve saçlarını biraz darmadağınık oldu. O düzgün onun iş takım elbise giydirilmesi, her zamanki gibi, ama onu gömlek kadar her zamanki gibi düğmeli değildi. “Üzgünüm, geciktim,” diye mırıldandı, “biraz beklenenden uzun sürdü.”

“Ee?” yönetmen soruyu heceleyerek gerek yoktu. “O gerçek anlaşma, tamam” Scully biraz sırlı bakışla, dedi. “Bu aşağı gelmek için bana iyi bir dört saat sürdü. Hatta panzehir.” Mulder o krem ​​var diye kedi gibi, nadiren beğenmiş baktım düşündüm. Bu düşünce Mulder tutun, dedi kendi kendine.

“Oldukça güçlü şeyler var” Scully, devam “ve ben bir beklenmedik büyük bir doz var”. “Ne kadar büyük?” Yönetmen sordu. “Eh, aciliyeti olan, bunu ölçmek mümkün değildi” – ve burada o Mulder’a coyly baktı – “ama kolayca 2 iyi yutar, ve ben hala yeterince Magic etkili bir doz kadar demlemek üzerinde bıraktığı İksir. ”

“Sen laboratuara gönderdi olabilirdi” dedi Müdür. Unabashed Scully geri çekilmiş: “Sen hemen sonuç istediği Siz laboratuvar ne kadar sürdüğünü biliyorum Neyse, ben darbe için onları değil güven olmaz..”. Mulder bu bir kaşını kaldırdı. Scully yoğun profesyonel cephe kırık, bir an dondu ve o ve Mulder kahkaha bir uyum içinde eritildi. Gerginlik bile Direktörü dudaklarında çapraz bir gülümseme kısa bir titreme, izin verilen, kırık, ve gözlerinin etrafındaki kırışıklıkları bile uzun oyalandı edildi.

Tanrım, gidelim zaman o muhteşem Mulder düşündüm. “Yani, onlar için uçurmaya karar verdi?” diye straightfaced sordu. “Aynen” diye bir kahkaha taze bout patlayan tarafından harap sonra, duygusuz, yanıtladı.

“Mulder?” Yönetmen iş toplantıyı geri almaya çalıştı.

“Durum içerdiği, efendim. Biz ölçülü konu var, o Scully’nin Sihirli İksir bir tam doz vardı, ve o geçersiz kılma komutları ile implante edildi.”

“Bu Sihirli İksir demeyi bırak” dedi Müdür. “Bu VSMC var. Vajinal salgılanan Mind Control Serum. Biz yılda yaşadığınız ilk.”

“Evet efendim” Mulder yanıtladı. “Konu şu anda karantinaya, bu yüzden onun ağ çekmek için hemen bir aciliyet var olduğunu. O telefon ile sesli kontrol kullanıyordu, bu yüzden yeni bir ses teslim etmek onu elde etmek için basit bir konu olacak, biz en yapabiliriz o telefonla. Onun bazı ikinci kademe denetleyicileri olduğuna inanıyoruz. kez tespit, onlarla aynı yapacağız. ”

“İyi” dedi Müdür. “Ama ses denetimi hakkında, kim üzerine alacak?”. “Efendim, henüz karar yok. Muhtemelen Scully, yedek olarak benimle”. “Eğer bunu yaparken bir engelleme parolası yükleme” dedi Müdür.

“Yani biz sadece gevşek bunları kesmek için gitmiyorsun? Onları serbest Set?” Scully sordu.

“Ben söyleyene önce değil” dedi Müdür. “İlk o toparladığınızı olmadan tüm bu genç adamın çabası geri almak için bir utanç olurdu. Şifre gerek-bilmek olacak. Sadece biz üç, şimdi”. “Evet efendim” Scully ve Mulder chorused.

“Ne konuda?” Scully sordu. “Kapak hikayesi aranan bir kaçak olarak onu boyayan, biz sadece gitmesine izin veremeyiz.” “Ah, onu uzun bir süre değil, gitmesine izin verilmez.”

Toplantı bitmişti.

Kendini yüzeye doğru yükselen hissetti Greg derin bir uykudan uyanıyordu, dönen ninja rüya püskü parçaları ona yuvarlak. Sonra o uyanmıştı. Gözlerini açtı önce Ve o tüm tüm bir rüya olmadığını biliyordu.

O garip bir odada, garip bir yatakta oldu. Mülayim ama rahat tat döşenmiş bir odada temiz beyaz sayfaları ile rahat bir çift kişilik yatak. Bir orta sınıf otel odası gibi. Garip bir teeshirt ve boxer şort garip bir çift giymişti.

“Awake sonunda, görüyorum” dedi ses, o seksi kadın sesi, rüyasında gördüğü bir yatıştırıcı. O kadar oturdu.

“Sen çok yaramaz bir çocuk oldum, Greg” dedi ses. Döndü ve beyaz açık yaka gömlek üzerinde karanlık bir iş takım elbise giyen yaklaşık 30 bir kızıl gördüm. O kırmızı ruj giydi ve yol serin bir profesyonel tür cazip görünüyordu.

, Sen tek zannetmiyordum “Oh, sen yaptın, yapmadın mı Eh, sen değilsin Sen oldukça nadirdir: Söyleyecek bir şey düşünebildiğim önce, o gitti?!. olsa. O, daha ziyade bizim dikkatini çekti sonuncusu sonuncusu beri yıllar oldu. Yoksa var. ” Greg şey söylemeye çalıştı, ama ağzı biraz çırptı, hiçbir kelime geldi.

“Just sonra soruları sorabilirsiniz. Dinle, ama şimdi, beni dinleyin ve kesmeyin.” Greg kesmek için tüm arzu kaybetti, ve bu kadının söylediklerini ne yakından dinlemek için yerleşti. Onun sesini sevdim.

Annenin başka nadir mutasyon ile karşılaşınca “Bunu erkek çizgi yalnızca aracılığıyla aktarılır. Nadir görülen genetik bir mutasyon miras, ama genellikle resesif. Dormant. Sadece aktive oluyor. Bu çok görmüyorum anlamına gelir genellikle. Bu ergenlik aktif olur ve zaten ne yaptığını keşfetti ettik ve önemli kullanmak koymak. bir meşgul küçük slavemaster oldum. Biz ağınızın denetim ölçüde bulmak için sürpriz oldu, sen Oldukça girişimci genç adam. Senin bütün okul! “. Başını, yüzünü çerçeveleme kumral saçlı, kırmızı dudakları üzerinde oynayan bir yarım gülümseme salladı.

Onun kelimelerin anlamını dinlemek, ve sadece sesinin baştan çıkarıcı sesi kapalı float değil çalıştım ama Allah o sıcak görünüyor, Greg, düşündü.

“Oldukça basit, çok ileri gitti. Ağ senin boyutu ile, kenarlarında bazı sızıntı olması kaçınılmazdır. Out karakteri davranışı, açıklanamayan devamsızlık dışında insanlar tarafından fark alır şeyler. Kaçabileceğin Biraz ile, ancak şebeke gerçekten gizlendiği tutamadı o kadar büyüktü. Rutin izleme bazı anomaliler aldı ve sonra biraz daha. Temelde, kendinize dikkat çekti. Bizim dikkat. ne yapıyor yasadışı veya bizim milletvekillerinin mümkün olduğunu biliyordum eğer Ama, onlar yok.. olurdu Ama biz biliyoruz, biz size? Greg yok ve ben de ne yaptın, sen neler yapabileceğini biliyorum. ”

Ve burada Greg zevk ani bir saldırı vardı. Sen ve ben Bize. O ve ben. Onun yüzüne baktı, o kabul ediyorum ciddi profesyonel bir şekilde altında, gerçekten oldukça güzel biriydi.

Davetsiz, kini kendisini fleksiyonda ve hafifçe şişer. Bir yarı-ereksiyon, farkedilir değildi sokmak çarşaf. O umuyordu.

. Çok Ve anneleri, bazıları yaş altındaki çoğu Ve en az birinin -.. Ne – – Bir yüz kız “Biz şimdiye kadar keşfedilen Tecavüz kütlesinin büyük harf olarak tarif olabilir Sen seks yaşadım sizin öğretmenler. Ve bunların hiçbiri onun hakkında onun fikir vardı en azından. Bunu biz yaptığımız zaman size çekti sadece de bu yüzden çok sorun, genç adam, içinde değiliz, onun izni verdi. Ayrıca konum şanslı bize oldu. size özel mutasyon çok nadir neden bilmek ister misiniz? ”

Greg kendini salladı – bir soru? Diye cevap gerekiyordu?

Diye devam etti Görünüşe göre değil:.. “Hayatta kalmak için iyi değil çünkü harem Evrim tekrar üretim ve ölüm arasında bir yarış olduğunu ve belirli mutasyon daha hızlı çoğalır ölmeyi eğilimindedir Şimdiye kadar kendi kişisel biriken başarılı oldum, ama sen zaten ölmüş yakın nasıl hiçbir fikrim yok. Eğer yakılan, ya da sadece sessizce bir hendekte boğuluyorlardı gibi geçmiş gün çocuklar, bir kez sen zeki ve dikkatli oldum. öğrendim, ama var biz Hala bir gün ölmüş olurdum ve rap almaya istekli onları ordularını. Hiçbir yasa size kovuşturma olabilir. Eğer ilk keşfedilen Evangelistlerin olsaydı düşünün. bulundu, ancak hiçbir yasa ya da sizi korumak olabilir. ”

Greg onun sesi ile hipnotize, bu yüzden ona kelimelerin duygusu ile geldi sadece güçlükle oldu. O, bu konuda hissediyorum nasıl bilmiyordum. O bitti. Iken sürdü eğlenceli oldu. O ölecekti.

“Sizi öldürmek için gitmiyorsun., Greg Relax, ama biz sadece sen devam etmesine izin veremem, ve biz sadece gitmene izin veremem. Zaten. Fakat seni istemiyorum sizi anlıyorum Bir mahkum gibi hissediyorum. Bu ülkeye hizmet etme şansınız Nasıl bir işe ne dersin? Biz gerçekten özel bir hediye kullanabilirsiniz.. ”

Bu sözlerden, Gregs ereksiyon ahşap sert sert darbeli. Bu nasıl olabilir?

“Ülkene hizmet etmek istiyor musunuz?” O yarım gülümseme garip bir ile, sordu.

Dudaklarını yaladı ve onun başucu tarafından koltuğundan kalktı. Bir kez daha, kelimeleri, onun dick onun çarşaf bir çadır direği yapma, hatta daha kasıldı, o fark var. Şimdi düşündüm ötesinde O, utanç ötesinde, o vatanseverlik için bir hardon var, kimin aklına gelirdi.

Ona doğru eğilen yüzünü çerçeveleme ve onun etrafında bir perde gibi düşen onu bakır saç, o “Eğer ülkeme hizmet nasıl sana göstereyim” boğuk sesle, seductively fısıldayan, onun için onu yanağından yakın koymak gibi sac aşağı çekti ve kelimeleri beyninde gömülü yanıtları tetikleyen kadar çabuk, o, onun kasık başını ducked onun boksörler onun zonklama dick kurtulmuş ve o hamle başladığında sadece etrafında dudaklarını kenetlenir. Onun cum fışkıran dışarı hissettim, ama bir damla gün ışığı gördü. Onun bakliyat yatışmış, o ona sucked ve o çok son parçacıklar kadar yalama onun dilini hissettim. Sonunda onun horoz çıktı, o temiz ve o dreamily onun yanına flopping önce, ona uzun ve kalıcı bir öpücük getirmek için yatak kadar taşındı ağzında idi.

O tamamen dışarı zonlu hemen önce, fısıldadı: “Sen, beni kontrol etmek Greg istemiyorum Sadece bana zevk..”

Ve o gitti. Vücudu yavaşça nefes vardı, ama aklının tatile oldu. O sadece onun cum yuttu ediyorum, ve o amele! Şimdi, onu devralmak onu onun istekli köle yapacak sözcükleri fısıldamak için mükemmel bir zaman olurdu, kendisine bu yerden kaçış yardımcı olsun. O kesinlikle doğru kaynak, bir tam doz vardı. Onun yanına barışçıl yalan bakarken Ama, onu kontrol etmek için hiçbir arzusu vardı.

O güçlüydü. Kendinden emin bir yetişkin kadın değil, onun genç cheerleeders biri, ya da küçük-kız kardeşi preteen hayranlar değil, onların MILF annelerden biri. O onun muhteşem öğretmeni Bayan Shell güvencesi, kat yüz vardı. Ve o “bana zevk” demişti. O da öyle yaptı.

Onun alçak topuklu siyah deri ayakkabılar kaymasını tarafından başlatılmış. Onların naylon hortum ayakları masaj. Külotlu çorap veya çorap, diye merak etti, ve o yakında öğrenmek için olduğunu biliyordu. Onu etek hem yukarı kaydırdı ve böylece onu diz yükselterek, onu buzağı masaj. Stoklama için öyleydi – – ve onun iç uyluk inanılmayacak pürüzsüz eti üzerine onun çorap üstünden koştu kadar O, onu diz yukarı ve dışa doğru kaldırdı ve onu naylon kaplı uyluğun iç yüzeyi boyunca yavaşça elini kaydırdı. Bir parmak ucu ile okşayarak, nemli bir yama bulmak, onu külot kenarına ulaşan, pürüzsüz bir his luxuriating O, onu hissettim. Şimdi onun ereksiyon, dönmüştü o tamamen şarj değildi, ama en azından yine bir gaf vardı.

O onu külot kapalı kaydırdı gibi kalçaları kaldırmak için yeterli farkındaydı – siyah, dantel kesilmiş. O eteği üzerine fermuar buldu ve onu da kapalı olduğunu kaymış yine poposunu kaldırdı. Bacaklarının arasında diz çökmüş, o dizlerinin kaldırdı ve onun içine yüzünü indirdi diye, geniş dışında, onları orada tuttu. Onun zevk için, o tamamen traş ve o güne kadar gördüğü en tatlı göbek deliği cuntlips vardı. Ağzını içine araya emdi, ve neredeyse ısı ve ondan sürüklendi parlayan bir kadın kokusu bayıldı. Dudakları arasında mukus ile kaygan oldu. Onun başparmak ile ayrı dudaklarını çekerek, sonra onu açtı, ve onun önünü içine olabildiğince derin, sonra aşağı doğru onu Butthole tarafından gelen, yalamak uzun derin için eğildi, sonra onu pisshole sondalama ve onun klitorisini ve şişkin topuzu üzerinde , onu kedi olduğunu etli çiçek merkezinde bir minyatür dick başkanı gibi şişkin. O yanıt olarak onun pelvis taşındı ve o öpüşme yalama ve onun sızan vajina problama uzun uzun slurpy oturumu için yerleşti. O emdi ve onun klitorisini fiske gibi o, sonra üç, sonra iki, bir parmak içine koymak. O kendi ritmi talebiyle yanıt keyifli. Hâlâ emme, sonra onun üç, dört parmak onu sert becerdin, onun hızını tanıştığım klitorisini, o ürperdi ve spasmed ve berrak sıvı ve beyaz bir köpük ile elini sular kadar. Onun parmaklarını çıkardı ve onları yaladı, sonra yalamak ve onu suları emmek ve yutmak için onun içine yüzünü itti.

O hızla teeshirt ve şort atılır ve o dudakları ayrıldı arasındaki onun dilini kaydırdı onun içinde onun dick sürme, onun üstüne hareket gibi o çeneye burun ıslaktı. Ona etrafında bacaklarını sarılmış ve o birlikte ağzını ve pislik probed dick ve ağızdan sıvı sıcaklığını hareketli dil olarak dili onun ile katıldı. O nefes nefese, öpücük kesti.

“… Benim Cunt servis, ülke Serve, ülkenizin Serve”, ve o derin onun içinde, onun boşalma aniliğini bile dışarı çekerek düşünün için hiçbir zaman kendisini şaşırttı: Sonra dreamily, diye fısıldadı.

Başarılı çiftleşme için endorfin ödül onun aracılığıyla sular, ve o onun yanına çöktü. Hâlâ onu gömlek ve takım elbise ceket, çorap ve siyah jartiyer giymişti. O, onu açık uyluk arasında varılan onu kedi içine iki parmak kıvrılmış, onların karışık meyve suları, bazı oyup açgözlülükle parmaklarını onları emdi. Tekrar ve tekrar, o oyup devoured tüm o onu kedi sürme dışarı cum olabilir. Sonra: “… Benim cunt Suck kuruması Suck it yutmayın O zaman beni öp” diye emretti, ve o 69 pozisyonda başını ata biner ve ağzını üzerine onu damlayan fuckhole indirdi.

Diliyle probed ve o emdi ve onun horoz tüm suları yaladı, kendi sevgi suyu ile birlikte onun cum son dışarı slurped. Onun yuvarlak saygısız ve derin bir ıslak dil öpücük onu yuttu gibi o yüzden ona altındaydı üzerinde haddeleme, ağzında toplanan istediğiniz tüm tuttu. Onun ağzından sıvı dolaştılar ve aşağı yutkundu.

“Vay”, onun ceket, gömlek ve sutyen atılır gibi, o söylemek bulabildiğim buydu onun kollarında uzandı ve onu kişisel Nirvana geri sürüklendi.

Greg şaşırdım. Onun cum bağışık değildi, ama o bir şey yapmak istedim zaman o açıkça onun etkilerini baskılamaya başardı. Ve sadece şaşırtıcı olarak, o onun cum ne yapacağını biliyordu ve hala o istedi. Kim olduğunu, onun hakkında merak, onun ne istediğini, o rüyasız sonrası orgazm uykuya kapalı sürüklendi.

O yarı karanlıkta uyandım. Onu siluet görebiliyordu. O, soyunma sutyen çengel, gömlek düğmelerini, etek ve ceket üzerine çekerek, sonra o sessizce, yuvarlak yatak tıpış tıpış kendi forhead yumuşak bir öpücük kondurdu ve oda kaldı. Kadar otururken, bir tepsi fark ettim. Oda Servisi yemek teslim etmişti. Kahvaltı? Akşam yemeği? Ana plakanın kapağın altında hala sıcak ve taze sıkılmış bir bardak meyve suyu vardı. O ne kadar aç anlayınca Belki de bu esaret o kadar da kötü olacak değil, diye düşündü

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: