Bu değişim süreci zorlu geçecek

O “Hunk” dergisinin Aralık sayısında, yine yoktu. Ben pek çok dergi bu güzel adam gördüm, ve bir kaç film vardı. Hatta fotoğraf çekimleri için seçmeleri için benim kasabaya geliyor ve evet, ben onu kalabalığın beni almak için bekliyor olacak. Harika bir yılbaşı hediyesi olacak. Benim fotoğraf w / onu çektiriyorum, orada w / onu, ona bu kadar yakın olup olmak. Herhalde bir orgazm bana dokunuyor ilk defa var, ya da bana w / o derin mavi gözleri bakar olacaktır. Oh, bu hayalini nasıl. O gerçek bir rüya gibidir. Onunla tanışmak için sabırsızlanıyorum.

Yani, ben onun yüzüne bakarak, Burada yatıyorum gibi, onu bana geri ben bu resimleri ona baktı aynı şekilde bakarak hayal. Onu istediğiniz gibi bana kadar istiyor. Ben sadece uzandı ve yatmadan önce ona bakmak için seviyorum ve mastürbasyon olarak hayalinde. Benim mor dantel, tanga külot içine elimi kayma gibi inliyorum. Ben ona “gerçek” olmanı, burada kollarımda w / yattı ve ben usulca cildim okşayarak onu hayal, tutkuyla beni dudaklarımdan öpmeye. Elim benim dudakları arasında parmaklarımı slayt olarak biraz daha aşağı kayar. Benim klit fazla şişlik hissetmek gibi yukarı ve aşağı ben, ovalayın. Onu benim sıcak yırtmaçlı aşağı onun dil yukarı kayar ve hayal gibi ıslandılar ıslak am. Şimdi gözlerinin içine bakıyorum ve ben w / benim sıcak kedi oynamaya devam ettikçe içimde ona ne kadar onu söylüyorum, onun adını inilti. Mmmm … o cook iyi hissettiriyor. Ben bizim sevişmek başında sırasında çok çılgınca öpmeye başlar başlamaz İkimiz de, bir inilti büyük bir çıkış neden içeri tüm onu ​​itmek yardımcı olarak, ona nihayet içimde kendini slayt bedenimi yolunu kadar öpüşme hayal. Öpüşmeye durdurmadan önce, bir süre aşk yapıyoruz. Sonra durur ve benim kahverengi gözlerinin içine derin bakar ve o hiçbir şey ama bana zevk istediğini söyler. O bana açar ve kıçımı yükseltir ve benim sıcak, sıkı kedi yavaş yavaş kendini slaytlar. Ohhh … yer sooo büyük. O benim arka ışık öpücük verir gibi o, benim kedi ile oynamak civarında ulaşır. Mmmm … ben inliyorum. Benim çok ıslak kedi ile oynamak ve bu şeyleri hayal devam ettikçe, ben w / zevk titremeye başlar, ve ben ona var pretend, benim yapay penis kapmak için üzerinden ulaşabilir, böylece benim kitap uzandı. Benim clit rub devam ederken ben, yavaş yavaş beni içine yerleştirin. Ben çok çok yakında cum biliyorum. Parmaklarımı yavaş gitmek gibi ben, daha hızlı w / yapay penis go … onun için çağıran, yüksek sesle inlemeye. Tanrım, ben gerçekten burada olsaydın, ben beni sen iyi hissettirmek sağlayan, çok iyi hissettiren, beni sevişirken, söylüyorlar. Şimdi Cumming, ben daha hızlı gitmek, bedenim onun içine itmek kadar agresif. Mmmm … Onu çok seviyorum … ahhh … oh s ooo iyi oldu tanrı, ben daha dilerdim. Ben orada yatıyordu ve tekrar benim kitap bakmak, nihayet kendime kasabasında sizi karşılayabilir ne zaman düşleri.

Eh, hafta geçer ve gün yakındır. Yaptığım benim saç ve tırnak vardı ve bazı yeni güzel giysiler için alışverişe gitti. Ben w / onu oynamak parçası kazanacak biliyorum. Ben sadece bunu hissedebiliyorum, w / bağlantıyı biz var. Bu durum öyle değil. Benim seçmeleri yapmak, olmam gereken yere gidin ve o içeri girer, ben hakkında düşüyorum … yani, kim benim iyiyim olmadığını görmek için fazla geliyor sanırım? Evet, o. Şimdi gerçekten heyecan duyuyorum … o çok daha güzel şahsen ben hiç hayal daha var. Ben sağ sonra onu öpmek istedim, ama serin olmayacağını biliyordu. Yani, benim serin tutulması ve kibardı, ben bu kadar iyi hissetmiyordum söyledim … seçmelere bittikten sonra sonra, o benim iyi bir iş yaptı bana geldi. Ve o benim fotoğraf çektirme ve onun film parçaları büyük olacaktır emin olduğunu söyledi. Ben parçası aldık çok mutlu oldu. O yemek için bir lokma için beni alabileceğini sordu, ve belki de beni daha iyi hissettirecek söyledi. Yani, tabii, ben kabul etti. Yani, biz küçük, sessiz bir yerde öğle yemeğine gitti … ve bu zamana kadar, hava kararmak üzereyken. O bana bakıp duruyordu, ben ona bakar ve “ne?” Demek o sadece “sana bakmak sadece çok güzel, seni sakıncası yoktur umarım.” Demek yeterli olurdu ben tam o kadar büyük hissettim . O beni besliyordu, ve ben de ona footsies w / me lil bit oynarken fark ettim. O kadar ıslaktı akşam yemeği sırasında, düşündüğüm her filmde ona yakın başlamıştı. Mmmm … Ben bekleyemem! Peki, yemekten sonra, o beni eve götürecek, ben nite bitmesini istemiyordum rağmen ben ona izin. Biz de seçmelere hakkında çok şey konuştuk. Onu görmek biliyordu ve ben bir hafta içinde w / onu çalışmaya başladı kez bile ona yakın olmak.

Yani, o, benim yerimde var kapıya yürüdü geçti beni, o yüzden bana iyi geceler öpücüğü için onur olabileceğini sordu. Ben gülümsedi ve bana doğru onu yakaladı ve böyle tutkulu bir öpücük vardı, ben bunu öpücüğü sırasında kötüleştiğini hissediyordu ki, o tarihe kadar ıslaktı. Içimde var bir kere mastürbasyon yapacaksın emin değildi.

O beni öpüyor gibi, ellerini kıçımı etrafında taşındı ve o benim yanaklarda bir lil sıkmak aldı, sonra çekti, o da dayanamadı söyledi. Ben şık bir ipek gömlek kaplı, göğsünden aşağı elimi kaydırdı Yani, ben, beni tekrar onu çekti ve onun boynuna kadar tüm öptü. Elimi onun sertlik üzerinden geçmek aşağı akmasına izin … o tür çekti ve “Hop” dedi. Dedim “hayır, o ok, ben bunu seviyorum.” O “gerçekten mi?” Ben evet, elbette yaparım dedi . “Ama sonra ikimiz de coşma önce biz daha iyi, birbirlerine gidelim olduğunu kabul etti. O şirin popo yürüyüp izlerken Yani, son bir öpücük ve kucaklama, o da gitmişti. Ben elimden, yatağımın koştu ve sadece ona gitti … oğlum ıslaktı. Sonradan porno sitesi benim yaprak değiştirmemiz gerekiyordu. Günler geçti, ve o benim ilk fotoğraf çekimi için hazır olduğunu sormak için aradım. Yani, biz sağduyulu olma ve birlikte zaman geçirdiği üzerinde izin vermeden yere indi. Biz, seksi fotoğraflar ve yaptın çok yoğundu. Biz onları bazı yarı çıplak olması gerekiyordu. Bir şekilde, gergin olduğumu bile tho benim kitaplarında daha önce görmüş. Eh, biz de çekim yaparken almak için bazı çok garip pozisyonlar vardı. Onu heyecanlı tho yaptı ve ben de onun yaptığı gibi, keyif aldım.

Biz aramızdaki şeyler hakkında ise daha sonra konuştuk ve biz geri çok uzun tutamadım biliyordu ve biz de film için prova olacaksın. Birbirimiz için bu cazibe vardı beri gerçekten, nasıl çalışacağını bilmiyordu. Biz birkaç gün sonra film için prova ve Aman Tanrım … Ben o benim soyunma duyarım doğru zaman, boşalmak için hazır olacağını yapmaya başladı … Ben sabırsızlanıyordu. Bu soo yoğundu. Ben henüz, bu yüzden, ben sakin olması gerekiyordu herhangi bir ilişki sahneleri olmayacağını biliyordu. En azından deneyin. Biz o beni aşağı inen bir sahne vardı … Biz pozisyon içine, o gitti var ve benim zonklama kedi karşı onun sıcak nefesini hissedebiliyordu ve bunu tutamadım … Ben onun boynuna bacaklarım koymak ve bana doğru onu yakaladı ve kameramanların “kes” ve ben öleceğimi düşündüm söyledi. O, “Eğer komut olarak yapmak zorundayız.” Dedim, dedi ki “Üzgünüm, biliyorum … Ben bu sefer doğru yapacağım.” Bu yüzden tekrar oraya gittim ve bunun süreceğini biliyordum tekrarlanamaz
… Ama başka şeyler düşündüm, ya triedat az. Onun dilini ancak bana dokundu ve ben deli gibi titriyordu. O yavaş yavaş benim kedi onun parmak koymak gibi o, benim saç ve uyluk, karın ve her öpüyordum. Yaptı, ben daha iyi erişim vermek için biraz bacaklarım yayıldı. Bana iki parmak içine yerleştirilmiş gibi o aşağı yukarı çekti ve, w / onun dilini onun hemen ardından, o benim klitorisini yalamaya başladı … Aman Tanrım, o anlık ikinci cum ettik olabilir. Ben tho geri tutacağım oldu. Yani, ben inilti ve yüzünü w / benim ıslak kedi karşılamak için sokmak, ve bu çok güzel hissediyordum edildi. Ben yakında cum biliyordum. O benim klitoris uzak ağzını hareket ve dudak çevresinde öpüşme ve bacaklarımın yalamaya devam … hala w / içine parmaklarını devam. Bu beni deli edildi. O da w / parmak durdurmak ve hafifçe benim klit öpmek, ve bu beni çok kötü alay gidecekti, onu karşılamak için kendimi kaldırma idi. Daha sonra onun dilini uzattı ve bir benim kedi yavaş yavaş yalamak verdi. Onu izlemek benim baş kaldırdı ve bana bir öpücük yolladı. O yine dilini çıkardı ve ben bekliyordum … yine yavaş yavaş tekrar yaladı ve … daha bir kaç kez … Aman Tanrım, ben başını yakaladı ve w / saçlarını çalıyordu, ve yine içimde parmaklarını yerleştirilir , daha derin, daha derin, o daha hızlı ve daha benim kedi kadar yaladı. Şimdi cum herhangi bir ikinci süreceğini edildi. Ben w / onun dilini akmaya benim kedi kadar hareketli, çok ağır nefes alma ve aşağı edildi, yüksek sesle inledi. Orada başını Holding … inilti, titreme … neredeyse yoktu … mmmm … Ben patlayacak oldu gibi hissettim, “tanrım,” dedim. “Ben, çok zor cumming kulüpler tüm kadar yalamak.” O tüm kadar slurped ve beni süresi sağladım daha hızlı gitti. Ben çok kötü titriyordu. Daha sonra bitkin hissettim. O ıslaklık sağladım dışarı kadar yalamak için aşağı hareket, parmaklarını çıkardı olarak O, benim klitorisini yalamaya devam etti. O kalkmadan önce, benim klit son bir kez öptü. Ayağa kalktı, ben oturdu ve o dudaklarını yaladı ve “lezzetli” dedi. Olarak o, bana baktı ben “. Bana tat izin, harikaydı” dedi ve beni öpmeye aşağı eğildi … Ben kadar ulaştı pantolonunda unbutton … ve dedi, “hayır, ben sadece sevgili, sen zevk istedim.”

Kameramana “kes”, ve bu çok güzel çalışma dışarı beri biz, devam işareti w / sahnelerin kalanı edeceğim olduğunu anlattı söyleyerek, üzerinde geliyordu.
Bizim bıraktığımız yerden Yani, yine, haddeleme edildi. Ben “iyi, bana izin vereceksin çok zevk almak ve yer almak istiyorum.” Dedi, dedi, “Ben ne istediğini bilen ve onu alır bir kadın, bu yüzden, ben almam için buradayım gibi.” Ben pantolonunun fermuarını açıp, yavaş yavaş aşağı kaydırdı ve onun üzerinde bazı güzel ipek boksörler vardı. Yani, ben, bacakları ovuşturarak Ben boksörler biri bacak altında elimi kaydırdı, ipek hissi, onun topları hissetmeye ulaştı. O tür onları yakaladı zaman ürperdi, ve onu titreme verdi dedi. Ben w / bunları birkaç saniye oynayan ve ardından güzel ve sıcaktı onun sert mili, yukarı taşındı.

Mmm … o yüzden, ben bir lil biraz fazla sıktı, onu biraz ovuşturdu, sonra benim elini çekti ve olduğu yerde onun boksörler kaymasını sonra, onu yatırdı. Onun ayakları öpmeye başladı ve ben onun dick vardığımızda, ben üfledi ve ben bunu birkaç kez seğirme gördüm. Yani, ben hafifçe yavaş yavaş yukarı ve aşağı yalamaya başladı, sonra benim dilini çıkardı ve şaftı aşağı küçük kelebek yalıyor vazgeçti. Elimde genişliği kapma, ben ıslak bir sıcak noktaya yerleştirmek için geniş açıldı. Hepsini ıslatmak için yapılan, daha sonra tekrar başlayan, sonra bir kaç saniye durdurarak ona bir lil alay edildi. “Seni istiyorum”, dedi. Ben “sen meşgul değilim, bir dakika bana sahip olabilir.” Dedi elimde onun büyük dick sıkı tutmak için elimi kullanmak gibi ben, hızlı, sonra onu yavaş emmeye başladı.

Birkaç dakika sonra, ben aşağı ulaşmak ve benim parmak bazı ıslaklık almak için w / benim kedi oynuyor. Ben yüzüme elimi getirmek, yavaş ve baştan çıkarıcı ağzıma parmak koyarak ve aynı şekilde çekerek, bir tat için ağzıma parmak koymak. O beni yakaladı ve ben onun üstüne düştü, ve biz onun dick benim kedi ovuşturarak oldu gibi öpmeye başladı. Bu ikimiz için iyi hissetti ve bana kendini eklemeye çalışıyor, ama ben “henüz değil.” Söyledim Ben kini için gerçekten azgın getting üzerinde devam edildi. Yine öpüşme, ben w / onları ve biraz inilti oynarken benim göğüsleri kapma edildi. O sadece baş, benim kedi kini kaymış. Ve ben oturdu ve küçük bir inilti dışarı icar, onu üstüne düz oturdu. Bu o ilk itme hissetmek çok iyi hissettim. Mmmm … Ben yukarı ve aşağı gidiyor, o da beni ona, bu yüzden onları suck olabilir çekerek, aynı zamanda w / benim göğüsleri oynuyordu edildi. O benim meme çevresinde dairesel bir hareketle w / onun dilini yapıyordum ve bu beni deli edildi. O w / me pompalıyor olarak ben, daha hızlı gidiyor başladı.

Bu zonkluyordu gibi Aman tanrım, ben kendime çok zor kini hissediyordu. O elimi tuttu ve benim kedi üzerine yerleştirdi ve w / onun topları bir Lil Bit oynarken arkamda ulaşırken Ben, w / benim klit oynamaya başladı. Bu beni w / benim kedi oynamak ve o bana lanet ederken ben vardı şekilde inlemeye izlemek için sürü üstü çevirdi. O, şimdiye kadar bana gerçek iyi hissettirdi diğer filmler, onu duymuştum daha yüksek sesle inliyor dışarı icar edildi. Ben o yakında cum süreceğini biliyordum. Ben w / benim kedi oynamaya devam ederken, ben inlemeye ve ağır nefes almaya başladı.

Birkaç saniye sonra, ben çok zor cumming oldu. Ben şimdi yakında cum biliyorum, çünkü o ting contrac benim kedi kasları hissedeceksiniz. Aaahhhh …. Ben cenneti oldu. Bu iyi oldu! Onunla yatıyordu aşağı eğildi ve onun meme etrafında yalamaya başladı. O sert pompalanır, beni ona ve çekerek, my ass iki yakaladı. Gerçekten harika hissediyordu. Onun büyüklüğü önce hiç yoktu biriydi. O beni köpek stili pozisyonda olmak istediğini söyledi, bu yüzden, biz ayağa kalktı ve ben bunun yerine duvara w / kıçımı yaslanmış duruyordu ve o arkamdan gelip dışında benim kedi dudakları yayıldı gibi bedenim, kemerli içinde kendini eklemek. Sabit pompalama ederken, my ass taraf tutuyordu. O, o her an cum edecek kadar sıkı hissettiğini söyledi. O, daha hızlı ve daha hızlı hale derin ve daha derin oldu. Inilti ve ağır nefes alma, ben onun yakın olduğunu anladı. Ben yine onun dick zonklama hissediyordu gibi ben inilti, ve bunu yaptığı zaman kalın hissediyor. O titreme başladı ve oraya gittim … o çıkardı, ve kıçımı geldi, o cum devam ederken, o ben nasıl büyük bana, inilti oldu. Sonra o yapmıştı karmaşa içinde smear benim eşek üzerinde kini ovuşturdu.

Ben sadece kıkırdadı. Kameramanı “kesmek” ve biz durdu ve bizim elbiseler koydu dedi. Biz geri gitti ve ben iyi bir iş yaptı bana, beni hızlı bir öpücük verdi, ve o til sonraki süre beklemek olamaz. Sonradan gerçekten iyi hissettim ve ben yine onu gördüm til yüzümde bir gülümsemeyle devam etti

Reklamlar
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: